Oferta

STUDIO BEST WYPRACOWUJE STANDARDY

Wszystkie zlecenia rejestrujemy przy użyciu najnowszych technologii! Nasi operatorzy filmują tylko profesjonalnymi, telewizyjnymi kamerami HDV i HD, dzięki czemu Wasze wspomnienia będą kolorowe nawet za 20, 30 czy 50 lat! Fotoreporterzy korzystają z cyfrowych lustrzanek pełnoklatkowych, dzięki czemu możliwy jest wydruk fotografii w profesjonalnych fotolabach i drukarniach, z nieosiągalną dotychczas ostrością i głębią kolorów!

PODSTAWY I ABSTRAKCJA

Po co nagrywać przez kilka godzin tańczących gości, jeśli w tym czasie można zarejestrować wiele ciekawszych sytuacji? Po co stać ciągle w jednym miejscu, skoro można być z kamerą w wielu (prawie) jednocześnie? A może by tak poprosić kilku gości o udzielenie wywiadu...? Dla nas to podstawy, dla innych abstrakcja... Co wolicie? Wybierzcie Państwo sami!

DLACZEGO HD?

HD daje obecnie najwyższą i najlepszą jakość obrazu filmowego. Materiał zarejestrowany taką kamerą i nagrany potem na krążkach optycznych BLURAY pozostaje praktycznie niezmienny, w odróżnieniu od standardu VHS - materiał nagrywany na tych nośnikach traci z upływem czasu na jakości, po kilku latach kolory blakną, pojawiają się pierwsze zakłócenia i film przestaje cieszyć... Dzięki formatowi HD mamy pewność, że nasze dzieci, wnuki i prawnuki za kilkadziesiąt lat będą mogły oglądać obraz w tej samej jakości, co my obecnie!

TO "COŚ"

Filmy i zdjęcia produkcji STUDIOBEST.PL odznaczają się wysoką jakością zarejestrowanego materiału, jasnością przekazu i przede wszystkim mają to 'coś', czego brakuje w innych tego typu produkcjach.


Jeśli zależy Wam na przeciętnym nagraniu Waszej uroczystości, słabym montażu i nieciekawych fotografiach, chętnie podamy numer do konkurencji...
Jeżeli jednak marzy Wam się maksymalnie nieprzeciętny reportaż foto - video z najważniejszego dnia w Waszym wspólnym życiu - nie mogliście trafić lepiej!

- STUDIOBEST.PL