Wideofilmowanie

2013

Epilog

Sesja zdjęciowa to bardzo dobra okazja do zarejestrowania dodatkowego materiału filmowego, który - tak jak w tym przypadku - może się do czegoś przydać. Jedna z propozycji zakończenia filmu - pamiątki ślubnej - do obejrzenia poniżej.

Początek

Krótki klip otwierający i rozpoczynający materiał filmowy. Jest to dobre wprowadzenie, przywołujące wspomnienia z tego najważniejszego dnia. Skonstruowane tak, aby dalsza część filmu była spójną kontynuacją wstępu. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

Podsumowanie - długie

Podsumowanie wesela z początku 2013 roku. Materiał video zawierający przekrój wydarzeń - od błogosławieństwa, poprzez ceremonię ślubną aż do zakończenia hucznego wesela. Wiele twarzy, masa atrakcji i dużo dobrej zabawy w lekkostrawnej wersji i lekko rockowym stylu. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

2010

Sesja ślubna na zamku w Malborku

Poniższy klip został zrealizowany w 2010 roku. Ekipa studia wraz z parą młodą udała się do Malborka, aby w zamkowym klimacie uwiecznić na fotografiach ulotne chwile, spędzone w ślubnej atmosferze. Podczas wykonywania zdjęć przez fotografa, operatorzy kamer znaleźli równie twórcze zajęcie, czego efektem jest ten oto film. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

Auto

Zdarza się niejednokrotnie, że w tym najważniejszym dla nowożeńców dniu w ich otoczeniu pojawia się wiele unikalnych przedmiotów. Jednym z nich był zabytkowy samochód, który służył parze młodej od samego rana aż do rozpoczęcia zabawy weselnej. Należało to odpowiednio uwiecznić. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

Przerywnik

Krótki przerywnik poprzedzający rozdział z ceremonią ślubną. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

Zakończenie

Przykładowe zakończenie filmu, które jest jednocześnie jego podsumowaniem - zawiera od kilkudziesięciu do kilkuset ujęć zabawy weselnej, wraz z delikatnym podkładem muzycznym. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

2009

Zły sen

Inscenizowana opowieść o tym, jak to Pan Młody zaspał na swój własny ślub... Jawa czy sen...? Przekonajcie się sami! Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

Rolnik sam w dolinie

Fragment teledysku, tematycznie związanego z sesją zdjęciową pary młodej, która odbywała się w iście wiejskiej scenerii. Na filmie m.in. traktor 'ciapek', koza 'Zosia', dużo siana i śpiewający w tle kabaret. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

2008

Samochód

Ujęcia sportowego auta pana młodego, którym kilka chwil później udał się po swoją przyszłą żonę. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

Intro

Przykładowe inro filmu weselnego, zawierające najważniejsze i najciekawsze elementy ceremonii ślubnej, wraz z delikatną muzyką w tle. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!

Zajawka

Jak sama nazwa mówi, klip zrobiony w stylu premierowej zapowiedzi kinowej. Gotowa kilka dni po uroczystości może być ciekawym kąskiem, przesyłanym e-mailem pomiędzy rodziną w oczekiwaniu na finalną produkcję filmową. Aby powiększyć - kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy wyświetlane video!